Obytné motorové lodě

Objednat online

Pronájímáme obytné motorové lodě převážně v plavební oblasti Holandska a Německa.

Kanálové a motorové lodě o délce 6,5 – 15 m jsou určeny pro skupiny 2 až 14 osob. Nechybí zde venkovní kormidlo pro přehlednou a snadnou plavbu, dále i dokormidlovací zařízení pro dokonalejší manévry v přístavech. Klademe vysoký důraz na komfortnost, spolehlivost a vybavenost lodí které pronajímáme.

Vaše dovolená začíná dokonalou přípravou na výcvikové obytné lodi Skipper Mistress v Praze na Vltavě. Jedná se o kompletní nautickou přípravu před plavbou aby Vaše dovolená probíhala od první chvíle bezpečným vstupem na palubu.

Destinace:

Holandsko

Plavební oblast:

Friesland

Plavební oblast Friesland:

S jistotou se dá říci, že nejhezčí plavební oblastí Holandska je „Friesland“. Čítá nespočet jezer, kanálů a grachtů. Znovu a znovu se tak budete ocitat ve volné přírodě.

Friesland má zhuba 1 200 kilometrů splavné vody a více než 30 vzájemně propojených jezer, řek a kanálů, ideální pro dlouhé plavby, ale i pro krátká zastavení. Kotvit lze uprostřed přírody anebo v jednom z četných, dobře vybavených přístavů, který láká řadou volnočasových aktivit a přátelskou atmosférou.

Friesland nabízí rozmanité kontrasty, více otevřené vody, krásné přírodní rezervace a rušná přístavní městečka jako je například Enkuizen, Lemmer, Stavoren aj. která také stojí za delší návštěvu.

Destinace:

Německo

Plavební oblast:

Müritz a Berlín

Plavební oblast Müritz a Berlín

Müritz je po Bodamském jezeře druhé největší jezero v Německu, které se rozkládá celou svou plochou na území Německa. Křišťálově čistá voda a pohádkové hrady. Oblast Müritz je krásný region plný plavebních kanálů, řek a jezer. Zdejší voda je ideální pro koupání, rybaření a vodní turistiku. Působivá přírodní rezervace je ohromující svou flórou a faunou, dále okolními lesy, vřesovišti a zelenými pastvinami, které jsou místem pro relaxaci a pikniky. Nádherné domy a barokní paláce se nacházejí na březích jezer a dávají nahlédnout do života minulých dob. Co stojí jistě za zmínku, je prohlídka hlavního města Berlína z vodní hladiny. Tato plavební oblast je natolik zajímavá, že zde budete určitě chtít zůstat několik dní.

Bez ohledu na to, kde začnete, vždy objevíte něco nového!

Ceník

ceník_Page_1

Přehled lodí

nahledy nahledy2 nahledy3 nahledy4 nahledy5 nahledy6 nahledy7 nahledy8 nahledy9

nahledy10 nahledy11 nahledy12