Chorvatsko - kondiční plavba

Týdenní kondiční plavba v Chorvatsku je určena pro začínající i pokročilejší skippery a posádky. Plavba se bude konat pod vedením zkušeného instruktora. Jedná se převážně o pokročilé nautické dovednosti a řešení nestandartních situací, které mohou při plavbě vzniknout. Bude také věnován čas, jak správně převzít loď a čemu věnovat větší pozornost. Zaměříme se také na plánování tras a orientaci v mapách. Napluté míle lze doložit ke zkoušce MDČR kat. C.

TERMÍN: 27. 4.- 4.5. 2019

DESTINACE: oblast střední Dalmácie

CENA: 13 500,- Kč/ osoba (cena je platná při 6 osobách na palubě)

POČET OSOB: 6 osob + kapitán (instruktor)

Cena zahrnuje:

7-denní pronájem lodi, služby kapitána (instruktora), provozní náklady plavby - kotvení, voda, elektřina, transit log, doprava kapitána, pojištění kauce

Cena nezahrnuje:

strava včetně kapitána (cca 1 000,- Kč/osoba), parkování v maríně cca 50 EUR/týden/auto, turistická taxa 1 EUR/ osoba/den, doprava posádky, spotřeba nafty

Rezervace:

záloha 50% z ceny za pronájem lodi do 10 dnů od závazné objednávky doplatek do 15.2. 2019. O doplatku budete informováni zavčas.

Nalodění a vylodění:

Chorvatsko- Marina Kaštela (přesné časy nalodění a vylodění budou upřesněny)

Stravování:

posádka si zajišťuje sama převážně z místních surovin. V Chorvatsku je velká dostupnost lokálních produktů- zejména mořských ryb, farmářských produktů, ovoce a zeleniny. 

Popis lodi:

Elan 45

délka: 13.70m šířka: 4.18m

počet kajut: 4 WC a sprcha: 2x

Co se naučíte na kondiční plavbě:

základní i pokročilejší ovládání lodě, řešení nejrůznějších situací za plavby i v marínách, kotvení na muringu a v městských kotvištích, orientace v mapách, plánování tras. Dále praktické informace spojené s dovolenou na lodi v Chorvatsku a na co si dát pozor při převzetí a odevzdání lodě. Všechny vaše dotazy bude zodpovídat a výcvik povede odborný český instruktor.

Doporučené vybavení:

Jachtařské vybavení, nepromokavé oblečení a obuv. V tomto období je podnebí v Chorvatsku spíše studenější, s větší pravděpodobností srážek a větrným počasím. Teploty se pohybují mezi 15 až 25°C a teplota moře od 16 do 21°C.

PDF ke stažení zde: 

PřílohaVelikost
PDF icon kondicni_plavba.pdf1.64 MB
Rezervace / Objednávka
kategorie_S
Sociální sítě
Newsletter

Nenechte si ujít novinky týkající se našich kurzů a plaveb

Jiří Kučera

kapitán a instruktor

gsm: +420 739 029 481

e-mail: jiri.kucera@lodnik.cz

objednávky, kancelář, kurzy

gsm: +420 773 687 840

 e-mail: info@lodnik.cz

 

instruktor jachtingu 

gsm: + 420 605 734 307