Francie

kanálová plavba Francie

TERMÍN: květen- září

DESTINACE: oblast Burgundsko, Francie

Dovolujeme si Vám nabídnout dovolenou na lodi v Burgundsku, s kapitánem a delegátem v jedné osobě. Oblast se nachází v jihovýchodní části cca dvě hodiny cesty z Paříže. Zdejší plavební oblast je zajímavá především idylickým a romantickým prostředím pro dovolenou na lodi. Pro vaši dovolenou jsou městečka s kostely a klidné středověké vesnice postavené na zvlněných kopcích vinic tím pravým místem , kde si můžete užít klid a malebnost těchto zákoutí právě a zrovna z paluby lodi. Starobylá města, jako je například Brienon, Joigny, St. Julien a Sens byste při své plavbě neměli minout. Stejně tak i výborné místní speciality či proslulá francouzská gastronomie s vyhlášenými francouzskými víny. Zajistěte si u nás detailní informace a zabookujte si dovolenou na lodi, ze které vám zůstanou jen krásné vzpomínky!

Cena zahrnuje:

7-denní pronájem lodi, služby kapitána (delegáta), přístavní poplatky, spotřeba nafty, závěrečný úklid na lodi (je počítáno s veškerými poplatky a toto je konečná cena)

Cena nezahrnuje:

doprava do Francie, strava včetně kapitána

Rezervace:

Platba závazné rezervace zálohou 50% z celkové ceny splatné do 10 dnů po obdržení zálohové faktury. 

Stravování:

posádka si zajišťuje sama převážně z místních surovin

Nalodění a vylodění:

Venaray- Francie, Burgundy (přesné časy nalodění a vylodění budou upřesněny)

Parkování aut:

je zajištěno přímo v loděnici

Na jakých lodích plujeme? 

na lodích ve velikosti od čtyř do 10 osob, vybavenách vším potřebným pro posádku. 

Jaká je oblast plavby Burgundsko? 

Trasa plavby:

Venarey- St. Florentin a zpět . Tato trasa je pouze informativní a bude pečlivé konzultována s kapitánem a posádkou.

Ideální dovolená na palubě lodi začíná zde!!! Nádherné přírodní scenérie, malebné vesničky i impozantní stavby, gurmánské delikatesy, lahodná dijonská hořčice, prvotřídní víno. Kraj přezdívaný srdce Francie oplývá blahobytem a disponuje mnoha lákadly k návštěvě. Na svazích Burgundska dozrávají hrozny, z nichž se vyrábí jedny z nejlepších francouzských vín, speciality místní kuchyně posouvají burgundské restaurace až k michelinským hvězdám a malebná města nabízí příjemné procházky klidnými ulicemi lemovanými kavárnami a vinárnami. Tiché kláštery a kouzelné zámky obklopené rozlehlými vinicemi zalitými zlatavým sluncem pohlcují duši návštěvníka svojí jedinečnou atmosférou. Odhalte kraj gurmánů a vinařů, rodiště slavné dijonské hořčice, vyhlášené kuchyně a lahodných vín! Burgundsko ovšem nabízí ještě mnohem více! Kraj umění a historie je uctíván pro své románské památky a výjimečné vinice. Burgundsko, ráj vodní turistiky, má jednu z nejvýznamnějších sítí splavných toků ve Francii. Vydejte se na slavný Burgundský kanál nebo se naloďte na Nivernském kanálu a vychutnejte si důmyslnost kaskády zdymadel řeky Sardy

Rezervace / Objednávka
kategorie_S
Newsletter

Nenechte si ujít novinky týkající se našich kurzů a plaveb

Jiří Kučera

kapitán a instruktor

gsm: +420 739 029 481

e-mail: jiri.kucera@lodnik.cz

objednávky, kancelář, kurzy

gsm: +420 773 687 840

 e-mail: info@lodnik.cz

 

instruktor jachtingu 

gsm: + 420 605 734 307