Francie - kanálová plavba

kanálová plavba Francie

TERMÍN: červen 2019

DESTINACE: oblast Burgundsko, Francie

Dovolujeme si Vám nabídnout dovolenou na lodi v Burgundsku, s kapitánem a delegátem v jedné osobě. Oblast se nachází v jihovýchodní části cca dvě hodiny cesty z Paříže. Zdejší plavební oblast je zajímavá především idylickým a romantickým prostředím pro dovolenou na lodi. Pro vaši dovolenou jsou městečka s kostely a klidné středověké vesnice postavené na zvlněných kopcích vinic tím pravým místem užít si klid a malebnost těchto zákoutí z paluby lodi. Starobylá města, jako je například Brienon, Joigny, St. Julien a Sens byste při své plavbě neměli minout. Stejně tak i výborné místní speciality či proslulá francouzská gastronomie s vyhlášenými francouzskými víny.


Cena zahrnuje:

7-denní pronájem lodi, služby kapitána (delegáta), přístavní poplatky, spotřeba nafty, závěrečný úklid na lodi (je počítáno s veškerými poplatky a toto je konečná cena)

Cena nezahrnuje:

doprava do Francie, strava včetně kapitána

Rezervace:

Platba závazné rezervace zálohou 50% z celkové ceny splatné do 10 dnů po obdržení zálohové faktury. Doplatek je dále splatný do 31.3.2018. Při včasné rezervaci je výběr lodi větší než při pozdější, kdy již není nabídka lodí tak široká.

Stravování:

posádka si zajišťuje sama převážně z místních surovin

Nalodění a vylodění:

Venaray- Francie, Burgundy (přesné časy nalodění a vylodění budou upřesněny)

Parkování aut:

je zajištěno přímo v loděnici

Loď: Nicols je velice komfortní loď zajišťující pohodlí Vaší dovolené

technické údaje:

délka: 13,00m

šířka: 3,70m

počet kajut: 5

počet míst: 8 + kapitán

WC a sprcha: 2

Trasa plavby:

Venarey- St. Florentin a zpět . Tato trasa je pouze informativní a bude pečlivé konzultována s kapitánem a posádkou.

Plavební oblast- Burgundsko:

Nádherné přírodní scenérie, malebné vesničky i impozantní stavby, gurmánské delikatesy, lahodná dijonská hořčice, prvotřídní víno. Kraj přezdívaný srdce Francie oplývá blahobytem a disponuje mnoha lákadly k návštěvě. Na svazích Burgundska dozrávají hrozny, z nichž se vyrábí jedny z nejlepších francouzských vín, speciality místní kuchyně posouvají burgundské restaurace až k michelinským hvězdám a malebná města nabízí příjemné procházky klidnými ulicemi lemovanými kavárnami a vinárnami. Tiché kláštery a kouzelné zámky obklopené rozlehlými vinicemi pohlcují duši návštěvníka svojí jedinečnou atmosféro Odhalte kraj gurmánů a vinařů, rodiště slavné dijonské hořčice, vyhlášené kuchyně a lahodných vín! Burgundsko ovšem nabízí ještě mnohem více! Kraj umění a historie je uctíván pro své románské památky a výjimečné vinice. Burgundsko, ráj vodní turistiky, má jednu z nejvýznamnějších sítí splavných toků ve Francii. Vydejte se na slavný Burgundský kanál nebo se naloďte na Nivernském kanálu a vychutnejte si důmyslnost kaskády zdymadel řeky Sardy…

Rezervace / Objednávka
kategorie_S
Sociální sítě
Newsletter

Nenechte si ujít novinky týkající se našich kurzů a plaveb

Jiří Kučera

kapitán a instruktor

gsm: +420 739 029 481

e-mail: jiri.kucera@lodnik.cz

instruktor jachtingu 
tel: +420 605 734 307

zahraniční plavby, pronájmy lodí, kancelář
gsm: +420 773 687 840
e-mail: dagmar.ruzkova@lodnik.cz