Holandsko - teambuilding

Holandsko

TERMÍN: dle poptávky

Firemní akce konané na lodi mohou být snadno a kvalitně koncipovány pro rozvoj pracovních týmů a loď je vhodným místem pro jeho realizaci. 

Naše loď nabízí naprostý komfort cestování a ubytování přímo na lodi. tým (posádka) je nedílnou součásti celé plavby jako takové. Strávíme společný čas za kormidlem, naučíme se vázát uzly, orientovat v říčních a námořních mapách. 

Vydejte se za poznáním Nizozemí na říční lodi! Plavit se budeme severním Holandskem, nejoblíbenější destinací kanálové plavby - Frískem. Během plavby proplujeme kanály a jezery. Tato oblast je zajímavá svými rybářskými a hanzovními městečky a unikátní loďařskou historií. Akce bude probíhat nejen na palubě lodi, ale současně i na pevnině. 

Název lodi: Triton

Popis lodi: luxusní, moderní loď pro velmi náročné klienty. Nadstandardní plavební vlastnosti a výborná technická vybavenost. Je určena pro 6 osob + kapitán Vybavení lodi: 4x kajuta dvoulůžko, vnější kormidlo, dokormidlovací zařízení na přídi i zádi, kon-trola vychýlení kormidla, hloubkoměr, teplá a studená voda, 2x WC, 2x sprcha, GPS navigace, posilovač řízení, sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednička, topení, autorádio, CD a DVD přehrávač, plavecký žebřík Technické údaje: délka: 13,65 m šířka: 4,35m ponor: 1,15 m motor: 135 pk- 6 cyl 

Trasa plavby: 

Drachten- Leeuwarden- Harlingen- Sneek- Grow- Sneeker Meer- Drachten (trasa bude upřesněna) 

Plavební oblast Frísko

Leeuwarden- hlavní město nizozemské provincie Frísko. Rodiště MATA HARI, která zde má i pomníček. Historické centrum je obklopeno grachtem.

Harlingen- romantické přístavní město. Jediný přístav ve Frísku s přímým přístupem k moři. 

Sneek- nachází se v těsné blízkosti Sneekermeer. Je proslulý grachty a Vodní bránou, která je symbolem města. Je známý též jako centrum sportů.

Grou-rybáři, zemědělci a námořníci byli první obyvatelé vesnice. Dnes se Grou rozrostlo do centra pro vodní sporty. Zvláště atraktivní je pěší zóna s malými a příjemnými obchůdky. Grou je také oblíbeným výchozím bodem pro výlety do Pikmeer a Princehof. 

Sneeker Meer- je jezero v holandské provincii Friesland , která se nachází mezi městem Sneek a obcí Terherne a Goingarijp. Jedná se o přírodní rezervaci s vývazišti ve volné přírodě. 

Rezervace / Objednávka
kategorie_S
Newsletter

Nenechte si ujít novinky týkající se našich kurzů a plaveb

Jiří Kučera

kapitán a instruktor

gsm: +420 739 029 481

e-mail: jiri.kucera@lodnik.cz

objednávky, kancelář, kurzy

gsm: +420 773 687 840

 e-mail: info@lodnik.cz

 

instruktor jachtingu 

gsm: + 420 605 734 307