Pronájem lodí

Zvedněte kotvy sami nebo s posádkou od nás!

Nemáte kapitánský průkaz a přesto toužíte strávit dovolenou na lodi sami bez dohledu kapitána ale s kormidlem v ruce? 

Zajistíme pro vás vše potřebné. Napište si o podrobnější informace a možnosti, obratem vás budeme kontaktovat, společně pak vymyslíme nabídku ušitou na míru vaší představě. Příjemnou fází a dalo by se říci přípravou před dovolenou tak bývá teoretická a praktická příprava přímo na lodi v Praze na Vltavě. Zde totiž získáte vše potřebné před vlastní dovolenou na lodi bez kapitána! 

Chcete dovolenou na lodi a bez starostí, ale s posádkou?

I to je další možnost, kterou vám nabízíme. Dovolená na lodi vedené profesionální posádkou. Ať už chcete kanálovou loď, nebo plachetnici s veškerým komfortem, bezpečný provoz tohoto plavidla zajistí posádka. Vy se tak zcela v klidu můžete věnovat sami sobě a svým blízkým se kterými trávíte dovolenou. Oblast plavby, kde nabízíme uvedené služby, je holandské Frísko a část Berlínských jezer. Na plachetnicích pak zajišťujeme Chorvatsko, Řecko, Itálii či Kanárské ostrovy. Plníme ale veškerá přání, a tak stačí říct !

Chcete dovolenou na plachetnici plně v režii vaší zkušené ruky?

Takže jste zkušenými námořníky, máte jasnou představu a víte co chcete – plachetnici a vodu! Kontaktujte nás pro vypracování individuální nabídky pronájmu plachetnice dle Vašich požadavků!Jestliže plánujete strávit dovolenou na palubě lodi, jste na správné adrese. Vaším prvním krokem bude rozhodnout se, ve které destinaci se chcete plavit. Vhodnou charterovou loď pro Vás zajistíme především v oblasti Holandska, Německa, Francie, Řecka, Chorvatska, Sicílie, Malty a Černé Hory. Výběr probíhá s ohledem na Vaše schopnosti a požadavky.

Jste spíše suchozemec, přesto se zájmem o vodu s blízkým dosahem pevniny? Pak pro vás máme možnost pronájmu Obytné motorové lodi!

Jsou mezi námi tací, kteří rádi vodu, přesto však nechtějí zažívat námořní dobrodružství o síle 6ti stupňů Beaufortovy větrné stupnice, 200 námořních mil od břehu, několikadenní nauseu, či neustálé přepočítávání dětí na palubě. Právě pro vás tu máme skvělou nabídku. Námi pronajímané kanálové a motorové lodě o délce 6,5 – 15 m jsou určeny pro skupiny 2 až 14 osob. Nechybí zde venkovní kormidlo pro přehlednou a snadnou plavbu, dále i dokormidlovací zařízení pro dokonalejší manévry v přístavech. Klademe vysoký důraz na komfort, spolehlivost a vybavenost lodí, které pronajímáme.

Newsletter

Nenechte si ujít novinky týkající se našich kurzů a plaveb

Jiří Kučera

kapitán a instruktor

gsm: +420 739 029 481

e-mail: jiri.kucera@lodnik.cz

objednávky, kancelář, kurzy

gsm: +420 773 687 840

 e-mail: info@lodnik.cz

 

instruktor jachtingu 

gsm: + 420 605 734 307