Reference

Vaše reference nám můžete psát na firemní stránku FB/lodnik.cz.

Anča Kratochvílová

S Lodníkem jsem zažila narozeninovou oslavu na Vltavě. Loď je naprosto úchvatná, je krásně zařízena a je vidět, že je opečovávaná s láskou! Kapitán je zkušený a pohodový a Praha z Vltavy vypadá úplně jinak. Všem vřele doporučuji!

Karlos Mimica

Nedávno jsem se rozhodnul vyplout vstříc novým znalostem, dovednostem a hlavně zážitkům! Postavit se na můstek, chytit do svých rukou kormidlo a stát se kapitánem lodi nejen na Jadranu a účastnit se mnoha dobrodružných výprav všude možně s Lodníkem

Perfektně vedený kurz a příprava nás na závěrečný test.

Děkuji Jiří Kučera za tuto šanci!

Barča Čabelková

Naprosto skvělý zážitek s panem kapitánem. Rozlučka na lodi bylo to pravé. Lodička je krásná a zážitků spousty. Děkuji moc za to.

Marek Šavrda

Děkuji panu instruktorovi Jirkovi Kučerovi za přípravu na kapitánské zkoušky a jejich pohodové zvládnutí. Nejde jinak, než dát 5 hvězd.

Jirkovský Tomáš

Tomáš Jirkovský ...

Děkuji panu Kučerovi a jeho asistentce za opravdu profi přístup v kapitanském kurzu .Opravdu úžasný člověk s velkou zkušeností o kterou se rád podělil a s kterým se rád znovu potkám..Jinak 100% úspěšnost u zkoušek všech kurzistů mluví samo za sebe..Děkuji a přeji všem super zážitky a šťastné kilometry na vodě(samozřejmě i na břehu ;-))...

Jaroslav Prokůpek- Pepco

Dobrý den,

děkuji za výbornou spolupráci a přípravu ke zkouškám. Váš nadstandardní přístup mě mile překvapil a jistě Vás dál doporučím přátelům, známým. 

Jen tak dál :), krásný den J. Prokůpek

Richard Unruh- Poradenské centrum

Děkuji vám, dámy, za dobrou péči. Jirkovi jsem poděkoval osobně, vám aspoň takto zprostředkovaně prima Advent.

 

Richard Unruh

Miloš Burkhardt- Cargo Gallery

...díky moc. Vaše zásluha, jste zlatíčka :-)

Helena Brninská

Brandaris Race 2017 

....já si vždycky silný zážitek potřebuju „užít“ nějak v sobě, ale určitě bych chtěla. A taky bych to přála všem koho znám a mám ráda :) 

Lucie Červinková

Milá Marcelo, krásný dobrý den,

moc Vám i Jirkovi Kučerovi díky nejen za úspěšné dovedení ke složení zkoušky, ale hlavně k báječnému, milému, praktickému a zajímavému kurzu, který nebyl jen o značkách, světlech atd, ale o obrovské Jirkově praxi předané nám "nováčkům" takovou formou, že spoustu věcí nidky nezapomeneme.Ještě jednou díky a budu se těšit třeba někdy na vodě :)

S pozdravem

Lucie Červinková

Stránky

Sociální sítě
Newsletter

Nenechte si ujít novinky týkající se našich kurzů a plaveb

Jiří Kučera

kapitán a instruktor

gsm: +420 739 029 481

e-mail: jiri.kucera@lodnik.cz

tel: +420 605 734 307