Reference

Vaše reference nám můžete psát na firemní stránku FB/lodnik.cz.

Petra a Petr Bursovi

mnohokrát děkujeme za péči Jirky a za prima komunikaci i s Vámi.

Za mě - určitě nejde jít ke zkouškám bez přípravy, kdo opravdu uspět chce. Jsou světlé vyjímky, jako je můj muž Petr, který se skutečně neučil, ale on má všeobecný talent na všechno. Já jsem se učila opravdu poctivě a uspěli jsme oba...Petr s 0, já s 1 chybou v M

Stojí to za to, ten pocit úspěchu je k nezaplacení.

P.S.

Jirka chtěl vědět, jakou chybu jsem měla, aby měl zpětnou vazbu pro ostatní - je to, myslím, otázka č. 162. Pro mě 2 odpovědi ze tří měly logiku...bohužel :-) ( odpověď i sledovat stav vody... byla chybná )

Mějte se krásně a díky za vše, 

Petra a Petr

Anča Kratochvílová

S Lodníkem jsem zažila narozeninovou oslavu na Vltavě. Loď je naprosto úchvatná, je krásně zařízena a je vidět, že je opečovávaná s láskou! Kapitán je zkušený a pohodový a Praha z Vltavy vypadá úplně jinak. Všem vřele doporučuji!

Karlos Mimica

Nedávno jsem se rozhodnul vyplout vstříc novým znalostem, dovednostem a hlavně zážitkům! Postavit se na můstek, chytit do svých rukou kormidlo a stát se kapitánem lodi nejen na Jadranu a účastnit se mnoha dobrodružných výprav všude možně s Lodníkem

Perfektně vedený kurz a příprava nás na závěrečný test.

Děkuji Jiří Kučera za tuto šanci!

Barča Čabelková

Naprosto skvělý zážitek s panem kapitánem. Rozlučka na lodi bylo to pravé. Lodička je krásná a zážitků spousty. Děkuji moc za to.

Marek Šavrda

Děkuji panu instruktorovi Jirkovi Kučerovi za přípravu na kapitánské zkoušky a jejich pohodové zvládnutí. Nejde jinak, než dát 5 hvězd.

Jirkovský Tomáš

Tomáš Jirkovský ...

Děkuji panu Kučerovi a jeho asistentce za opravdu profi přístup v kapitanském kurzu .Opravdu úžasný člověk s velkou zkušeností o kterou se rád podělil a s kterým se rád znovu potkám..Jinak 100% úspěšnost u zkoušek všech kurzistů mluví samo za sebe..Děkuji a přeji všem super zážitky a šťastné kilometry na vodě(samozřejmě i na břehu ;-))...

Jaroslav Prokůpek- Pepco

Dobrý den,

děkuji za výbornou spolupráci a přípravu ke zkouškám. Váš nadstandardní přístup mě mile překvapil a jistě Vás dál doporučím přátelům, známým. 

Jen tak dál :), krásný den J. Prokůpek

Richard Unruh- Poradenské centrum

Děkuji vám, dámy, za dobrou péči. Jirkovi jsem poděkoval osobně, vám aspoň takto zprostředkovaně prima Advent.

 

Richard Unruh

Miloš Burkhardt- Cargo Gallery

...díky moc. Vaše zásluha, jste zlatíčka :-)

Helena Brninská

Brandaris Race 2017 

....já si vždycky silný zážitek potřebuju „užít“ nějak v sobě, ale určitě bych chtěla. A taky bych to přála všem koho znám a mám ráda :) 

Stránky

Newsletter

Nenechte si ujít novinky týkající se našich kurzů a plaveb

Jiří Kučera

kapitán a instruktor

gsm: +420 739 029 481

e-mail: jiri.kucera@lodnik.cz

objednávky, kancelář, kurzy

gsm: +420 773 687 840

 e-mail: info@lodnik.cz

 

instruktor jachtingu 

gsm: + 420 605 734 307