teambulding na kanálových lodích v Holandsku

TERMÍN: dle poptávky

DESTINACE: Holandsko- Frísko 

Firemní akce konané na lodi mohou být snadno a kvalitně koncipovány pro rozvoj pracovních týmů a loď je vhodným místem pro jeho realizaci. 

Naše loď nabízí naprostý komfort cestování a ubytování přímo na lodi a tým (posádka) je nedílnou součásti celé plavby jako takové. Strávíme společný čas za kormidlem, naučíte se vázát uzly, orientovat v říčních a námořních mapách. 

Plavit se budeme severním Holandskem, nejoblíbenější destinací kanálové plavby - Frískem. Během plavby proplujeme kanály a jezery. Tato oblast je zajímavá svými rybářskými a hanzovními městečky a unikátní loďařskou historií. Akce bude probíhat nejen na palubě lodi, ale současně i na pevnině. 

CENA:

460 EUR/ osoba (cena platí při plné obsazenosti posádkou) 

POČET OSOB:

6 osob + kapitán 

Cena zahrnuje:

5-denní pronájem obytné lodi, služby kapitána (delegáta), náklady na kotvení v marínách, spotřeba nafty, vyčerpání odpadu a dotankování pitné vody, závěrečný úklid 

Cena nezahrnuje:

doprava do Holandska, strava, doprava a strava kapitána (pokud nepojede s posádkou činí cena dopravy vlastním autem 250 EUR je možné vaše zavazadla přivést tam i zpět do ČR) 

Rezervace:

V případě rezervace požadujeme zálohu 50% z celkové ceny. splatné do 10 dnů po obdržení zálohové faktury. Doplatek je splatný měsíc před odjezdem  

Nalodění- loděnice Sneek

Vylodění- loděnice Sneek

pozn: časy budou upřesněny

Název lodi: Triton

Popis lodi: luxusní, moderní loď pro velmi náročné klienty. Nadstandardní plavební vlastnosti a výborná technická vybavenost. Je určena pro 6 osob + kapitán Vybavení lodi: 4x kajuta dvoulůžko, vnější kormidlo, dokormidlovací zařízení na přídi i zádi, kon-trola vychýlení kormidla, hloubkoměr, teplá a studená voda, 2x WC, 2x sprcha, GPS navigace, posilovač řízení, sporák, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednička, topení, autorádio, CD a DVD přehrávač, plavecký žebřík Technické údaje: délka: 13,65 m šířka: 4,35m ponor: 1,15 m motor: 135 pk- 6 cyl 

Trasa plavby: 

Drachten- Leeuwarden- Harlingen- Sneek- Grow- Sneeker Meer- Drachten (trasa bude upřesněna) 

Plavební oblast 

Leeuwarden- hlavní město nizozemské provincie Frísko. Rodiště MATA HARI, která zde má i pomníček. Historické centrum je obklopeno grachtem.

Harlingen- romantické přístavní město. Jediný přístav ve Frísku s přímým přístupem k moři. 

Sneek- nachází se v těsné blízkosti Sneekermeer. Je proslulý grachty a Vodní bránou, která je symbolem města. Je známý též jako centrum sportů.

Grou-rybáři, zemědělci a námořníci byli první obyvatelé vesnice. Dnes se Grou rozrostlo do centra pro vodní sporty. Zvláště atraktivní je pěší zóna s malými a příjemnými obchůdky. Grou je také oblíbeným výchozím bodem pro výlety do Pikmeer a Princehof. 

Sneeker Meer- je jezero v holandské provincii Friesland , která se nachází mezi městem Sneek a obcí Terherne a Goingarijp. Jedná se o přírodní rezervaci s vývazišti ve volné přírodě. 

PDF ke stažení:

PřílohaVelikost
PDF icon teambuilding_new.pdf2.63 MB
Rezervace / Objednávka
kategorie_S
Sociální sítě
Newsletter

Nenechte si ujít novinky týkající se našich kurzů a plaveb

Jiří Kučera

kapitán a instruktor

gsm: +420 739 029 481

e-mail: jiri.kucera@lodnik.cz

koordinátor plaveb a kurzů
e-mail: marcela.sabolova@lodnik.cz

zahraniční plavby, pronájmy lodí, kancelář
gsm: +420 773 687 840
e-mail: dagmar.ruzkova@lodnik.cz