Výletní plavbyŘekněme že chcete uspořádat tak trochu "jiný" večírek. Oslavu. Zásnuby. Sraz s kolegy. S vnoučaty. Uspořádejte si jedinečný den sami pro sebe a podle svého na soukromé výletní lodi Skipper Mistress. 

Kapacita lodi je 12 osob plus kapitán a plavčík. Loď je tak ideálním místem pro teambuilding, originální oslavu či setkání. Loď bude jen vaše. Zařídíme pro vás vše, co bude třeba - od dekorací, vybavení, až po občerstvení. Nemusíte být bohatí jako Onassis a přesto se tak můžete cítit, protože naše ceny vás mile překvapí! 

Praha z paluby naší lodi bude patřit jen vám. Ukáže vám také tvář, kterou běžně při cestě v tramvaji nevidíte. Poznáte úžasnou atmosféru hlavního města, je to opravdu zážitek. Samozřejmě si zkusíte kormidlování lodi a některé z typů uzlů, které na lodi používáme. Při plavbě jsme vám zároveň průvodcem a prozradíme vám mnohé zajímavosti o řece.

Na rozdíl od běžné lodní dopravy se společně podíváme na místa, která jsou pro větší pravidla nepřístupná. Máte-li psího miláčka, vyřiďte mu, že s naší palubou může počítat také. Jen mu občas zastavíme na některém z klidných míst. Naše loď je plně vybavena kuchyňským náčiním i nádobím, teplou vodou, toaletou, topením, ale i lehacími či sedacími vaky Fatboy pro venkovní posezení na přídi.

Výletní plavby jsou organizovány pro uzavřené skupiny osob, dle jejich přání a požadavků. Účtována je každá započatá hodina plavby. Na palubu si můžete vzít vlastní občerstvení a pití, nebo si čas ušetřit a využít náš kvalitní francouzský catering. Samozřejmostí je i realizace dle vašich konkrétních chuťových představ. 

Uspořádejte si jedinečný den a užijte si výlet na soukromé výletní lodi Skipper Mistress. Praha se Vám tak ukáže trochu jinak než ji znáte, nasajete úžasnou atmosféru hlavního města. Celá plavba je opravdu velmi silný zážitek a samozřejmě si zkusíte kormidlování a některé z uzlů, jež se na lodi používají.

Uspořádejte si jedinečný den a užijte si zážitek plavby ve skluzu na motorém člunu Bafi.

Obsahem zážitkové plavby je možnost vyzkoušet si kormidlování ještě před získáním kapitánského průkazu. Zážitková plavba probíhá v samotném centru historické Prahy a místem nalodění je Rašínovo nábřeží na Výtoni.

Přemýšlíte o výjmečném místě, kde uspořádat rodinnou oslavu narozenin, oslava promoce, narození dítěte, či menší svatbu? Loď je tím pravým místem. Budete vzdáleni od ruchu velkoměsta, ale současně zůstanete v centru historické části Prahy. Svou oslavu si budete moci v klidu užít. Na plavbu Vám můžeme zajistit i dort pro Vaší příležitost, nadstandartní catering, či výzdobu lodi. Zajistíme případné půjčení stylových kostýmů.

celodenní výletní plavba

Celodenní tour na lodi není „časově neomezena”. Čas nalodění na palubu lodi je zcela na vás. Bonusem může být plavba noční Prahou, která přinese neobvyklý zážitek pohledu nejen na historické jádro staré Prahy, ale i na noční řeku Vltavu jako takovou.

Teambuilding se zabývá rozvojem pracovních týmů a loď je tím vhodným místem pro jeho realizaci. Akce probíhá nejen na palubě lodi, za kormidlem, ale současně využívá i pevninu.

Postaráme se za Vás ....

Sociální sítě
Newsletter

Nenechte si ujít novinky týkající se našich kurzů a plaveb

Jiří Kučera

Jiří Kučera

kapitán, instruktor
gsm: +420 739 029 481
email: jiri.kucera@lodnik.cz

Marcela Tamara Sabolová

koordinátor plaveb a kurzů
gsm: +420 733 379 500
e-mail: marcela.sabolova@lodnik.cz

Dagmar Růžková

koordinace zahraničních plaveb
gsm: +420 773 687 840
e-mail: dagmar.ruzkova@lodnik.cz